Przejdź do treści

Lady recepcyjne - opinie (Contino)

Najnowsze opinie:

Klaudia

Remontując mój pensjonat długo nie wiedziałam, jakie lady recepcyjne będą odpowiednim wyborem. Obiekt ma dość specyficzny wystrój, dlatego sprawa niby prosta wcale taka nie była. Koleżanka poleciła mi firmę Contino, za co jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ konsultant zaproponował mi kilka ciekawych propozycji i dzięki temu podjęłam decyzję dość szybko. Przy tym wszystkim cieszę się z wysokiej jakości kupionej przeze mnie lady, bo już trochę mi służy i ani trochę się nie zniszczyła!

Mariusz

Moje biuro przechodziło ostatnio remont z prawdziwego zdarzenia, dlatego musiałem wymienić też ladę recepcyjną i nie wiedziałem, jaki produkt najlepiej się sprawdzi. Opinie w internecie skierowały mnie do firmy Contino tworzącej meble biurowe w Poznaniu i nie żałuję. Marka posiada sporo ciekawych i przede wszystkim zróżnicowanych propozycji. Wybrałem model Salva, który idealnie wpasował się w skandynawski wystrój mojego biura. Jednocześnie doceniam wysoką jakość i ergonomię tego produktu, polecam 🙂

Andrzej

Kiedy dopiero planowałem zakładanie firmy nie wiedziałem, że wymaga to podejmowania tak wielu decyzji. Nawet zwykła recepcja okazała się być wyzwaniem, ponieważ przecież jest wizytówką dla przychodzących do biura klientów. Cieszę się, że przyjaciółka poleciła mi firmę Contino, ponieważ konsultanci szybko mi doradzili i miałem chociaż jedną rzecz z głowy 🙂 Wybrałem model SORTE, ponieważ okrągła recepcja idealnie wpasowuje się w zaokrąglony hall. Polecam serdecznie!